OFERTA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • bukiety ślubne
  • bukiety okolicznościowe
  • kwiaty cięte
  • kwiaty doniczkowe
  • wiązanki pogrzebowe
  • kompozycje kwiatowe
  • wystrój wnętrz oraz imprez okolicznościowych

OFERTA DLA FIRM

W swojej ofercie mamy również kompleksową obsługę firm.

Dostarczamy kwiaty bezpośrednio pod wskazany adres klienta bądź kontrahenta. Pełnimy serwis kwiatowy, wystrój biur, recepcji, sal konferencyjnych, imprez okolicznościowych ale także jesteśmy do Państwa dyspozycji jeśli chodzi o wszelkie okazje takie jak urodziny czy imieniny Państwa partnerów biznesowych.

Realizujemy zlecenia stałej obsługi firm. Dostawa raz w tygodniu, świeżych kwiatów ciętych, bukietów oraz kompozycji do recpecji i sal konferencyjnych ale także doglądanie kwiatów doniczkowych. Całość rozliczana jest na podstawie zbiorczej faktury wystawianej raz w miesiącu. Poprzez takie rozwiązanie mają Państwo gwarancję wysokiej jakości kwiatów w Państwa firmię przez cały czas.

We współpracy z firmą EuroFlorist realizujemy również dostawy kwiatów na terenie Polski oraz całego świata. Na terenie Wrocławia takie zamówienia realizujemy osobiście dzięki czemu macie Państwo gwarancję najwyższej jakości usługi. Zamówienia można składać przez telefon, fax lub e-mail. Wszystko dla Państwa wygody.

Dla stałych klientów realizujemy również zamówienia specjalnie i nietypowe. Możemy dla Państwa wyszukać i sprowadzić dowolne kwiaty nawet z najodleglejszych rejonów świata. Doradzamy również w wystroju wnętrz firmowych w zakresie doboru kwiatów i kompozycji tak aby praca w nich była przyjemna i komfortowa.

 

Kwiaciarnie Bouquet

Centrum Handlowe Family Point
ul. Krakowska 51-69, Wrocław

Kontakt

E-mail: info@bouquet-kwiaciarnie.pl
Tel/Fax: +48 71 341 57 08
Kom: +48 601 996 206